-

W XXI wieku jest już możliwa szybka i precyzyjna ocena stanu organizmu. Jeśli szukasz pewnej metody diagnostycznej oraz terapii o potwierdzonej skuteczności, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Sensitiv Imago.

Głównym celem technologii Sensitive Imago jest zarówno realna profilaktyka jak i pomoc diagnostyczno-terapeutyczna w przebiegu zaburzeń zdrowotnych. Nieinwazyjne, wykorzystujące technikę biofeedback, oparte na technologii komputerowej, badanie organizmu ludzkiego zajmuje jedynie kilkanaście minut i pozwala na uzyskanie całościowego obrazu stanu zdrowia a także na opracowanie indywidualnego, holistycznego programu zapobiegawczo-leczniczego. Dzięki analizie Będzie można uzyskać obraz ogólnej kondycji całego organizmu, a nie jedynie jego wybranych części i jednocześnie poznać przyczyny i współzależności pomiędzy istniejącymi problemami zdrowotnymi, a ryzykiem potencjalnych chorób.
 
Sensitiv Imago to najwyższej klasy urządzenie medyczne, certyfikowane wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa II urządzeń medycznych przeznaczone do pełnej diagnostyki i terapii. Producent Sensitiv Imago uzyskał także certyfikat ISO 9001 (System zarządzania jakością) i ISO 13485 (System zarządzania jakością dla wyrobów medycznych). Wszystkie urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne posiadają ponadto certyfikat CE. Dla osób poddawanych diagnozie i terapii jest to najlepszy dowód na to, że Imago Sensitiv zostało opracowane i jest produkowane w oparciu o najsurowsze standardy jakości.

Sensitive Imago uzyskało certyfikat urządzenia medycznego w Unii Europejskiej. Zostało dopuszczone do użytku także w wielu krajach poza naszym kontynentem, zyskując opinię doskonałego narzędzia do diagnostyki oraz terapii zdobywając Złoty Medal w 2009 roku.

Skuteczność urządzenia to aż 96%!

Ze względu na niezwykle precyzyjną ocenę stanu organizmu, przeprowadzaną już na poziomie komórkowym, Sensitiv Imago pozwala wyprzedzić symptomy zakłóceń w organizmie – zanim staną się one odczuwalne dla człowieka.

Diagnostyce powinien poddać się każdy, komu zależy na utrzymaniu optymalnego zdrowia. Aparat, który jest urządzeniem medycznym to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują, że coś jest nie tak, choć trudno określić co, gdyż proces chorobowy nie rozwinął się jeszcze na tyle, by wykryły to wyniki krwi czy USG.

Dla tych, którzy są chorzy, badanie określi zaawansowanie stanu i w naturalny sposób wesprze leczenie.

Na czym polega diagnostyka Sensitiv Imago?
Urządzenie przeprowadza diagnostykę w oparciu o zjawisko rezonansu elektromagnetycznego, wytwarzając aktywność neuronalną w mózgu badanego wykorzystując w tym celu fale elektromagnetyczne. Sensitiv Imago współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) a nie jak inne urządzenia w oparciu o wirtualny profil badanego. Zbiera i analizuje pole elektromagnetyczne, wysyłane przez każdy narząd, tkankę, a nawet komórkę ludzkiego organizmu. Pod tym względem przypomina biologiczny skaner, który pozwala uzyskać pełny dokładny obraz stanu organizmu z najwyższą dokładnością. Następnie zebrane sygnały są analizowane pod kątem ich prawidłowości. Zakłócenia na tym najniższym, najbardziej szczegółowym poziomie pola elektromagnetycznego, jakim są poszczególne komórki, zostają skutecznie wykryte, a osoba diagnozowana dowiaduje się, czy w jej organiźmie pojawiły się zakłócenia. Ustalamy, których narządów one dotyczą – dzięki temu możemy skutecznie przeciwdziałać nawarstwianiu się nieprawidłowości jeszcze zanim przerodzą się one w konkretną, odczuwalną dolegliwość.

Co wykrywa Sensitiv Imago?

Diagnostyka przy pomocy urządzenia jest niezwykle precyzyjna i pozwala na:

uzyskanie diagnostyki, identyfikację współzależności przyczynowo skutkowych dotyczących procesów patologicznych zachodzących w organizmie,
zidentyfikowanie słabych punktów organizmu – czyli obszary szczególnie narażone na zakłócenia,
prognostykę rozwoju stanów chorobowych w okresie 1-5 lat naprzód,
wykrycie zaburzeń w funkcjonowaniu narządów i tkanek,
stwierdzenie przyczyny dolegliwości i dysfunkcji, które osoba diagnozowana zaobserwowała u siebie,
oznaczenie parametrów homeostazy biochemicznej,
wykrycie najpoważniejszych obciążeń organizmu osoby badanej – ich miejsca i przyczyny,
zidentyfikowanie alergii i nadwrażliwości oraz ich przyczyny

 Podczas badania, oceniane jest funkcjonowanie wszystkich organów oraz układów wewnętrznych. Organy markowane są odpowiednimi znacznikami na ekranie monitora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
białe, żółte i zielone oznaczają stabilny stan funkcjonowania badanego organu
czerwone oznaczają stan przejściowy organu, pomiędzy normalnym i obciążonym
niebieskie i czarne markery oznaczają osłabienie stanu funkcjonalnego

Oprócz markerów wyświetlane są również indywidualne spektrogramy, które pojawiają się na skutek odczytów sygnałów pobranych z sensorów diagnostycznych.

Indywidualny spektrogram Klienta zostaje porównany z bazą spektrogramów zapisanych w aparacie, co pozwala zidentyfikować nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu.

 96% skuteczności

Najbardziej zaawansowana wersja Sensitive Imago – przeznaczona specjalnie dla profesjonalnych gabinetów – wykazuje się aż 96% skutecznością w diagnozowaniu dolegliwości i nieprawidłowości w ludzkim organizmie i wykrywaniu ich przyczyn.

Sensitive Imago uzyskało certyfikat urządzenia medycznego w Unii Europejskiej. Zostało dopuszczone do użytku także w wielu krajach poza naszym kontynentem, zyskując opinię doskonałego narzędzia do diagnostyki oraz terapii zdobywając złoty medal w 2009 roku.
 
Kto może skorzystać i jak się przygotować do badania?
Diagnostyce powinien poddać się każdy, komu zależy na utrzymaniu optymalnego zdrowia. Aparat, który jest urządzeniem medycznym to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują, że coś jest nie tak, choć trudno określić co, gdyż proces chorobowy nie rozwinął się jeszcze na tyle, by wykryły to wyniki krwi czy USG.

Dla tych, którzy są chorzy, badanie określi zaawansowanie stanu i w naturalny sposób wesprze leczenie.

Sensitive Imago polecane jest dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu ich zdrowia. Bezwzględnym przeciwwskazaniem do diagnostyki i terapii urządzeniem jest:

ciąża,
karmiąca matka,
epilepsja,
choroby psychiczne,
wszczepiony rozrusznik serca,
wszelkiego rodzaju implanty

Aparat jest niezwykle czułym i precyzyjnym urządzeniem medycznym wyposażonym w 500 detektorów SBA. Aby zapewnić właściwe warunki dla prawidłowej diagnozy, należy upewnić się, że:

osoba poddawana badaniu jest na czczo (co najmniej 2-3 godziny po jedzeniu),
w dniu badania zaleca się, aby Klient nie pił kawy, nie zażywał jakichkolwiek używek, suplementów,
w przypadku zażywania leków badanie powinno być wykonywane w okresie przed przyjęciem kolejnej dawki leku np.:   insuliny,
przed badaniem należy usunąć wszystkie metalowe przedmioty: kolczyki, spinki, zegarki, bransolety,  klucze, okulary w metalowej oprawie, pieniądze, komórki, paski etc.
należy upewnić się czy nie przeszkadza „migotanie” oglądanych obrazów w trakcie skanowania (atak  padaczkowy)

Procedura diagnostyczna trwa zaledwie 30 – 40 min, podczas której uzyskuje się pełną informację o stanie narządów i tkanek.

Opis każdego zaburzonego organu/tkanki oraz jego obciążeń Klient otrzymuje w przeciągu 72 godzin. Raport z analizy można odebrać osobiście (wówczas wynik jest omawiany w gabinecie) lub wyrazić zgodę na przesłanie informacji pocztą elektroniczną.

 

Zarezerwuj wizytę już teraz klikając u góry strony w link REZERWACJA ON-LINE, albo zadzwoń i umów się na wizytę tel. 602 423 700 (w godz. 15-21)

- - - - - - - - - -