-

Chcesz przestać palić? Bezskutecznie walczysz z nałogiem. Przerażają Cię kwoty, które wydajesz na papierosy?
 

Do rzucenia palenia najczęściej wystarczy jedna sesja składająca się z trzech zabiegów wykonywanych dzień po dniu. W przypadku silnego uzależnienia zaleca się powtórzenie sesji. Ich koszt jest niższy niż kwota, którą w ciągu tygodnia wydajesz na zatruwanie swojego organizmu.

Jest to jedna z najskuteczniejszych obecnie metod, która jest bezpieczna dla organizmu.

Terapia daje rewelacyjne efekty w rzucaniu nałogu. Jest to jedna sesja podczas której palacz całkowicie traci ochotę na papierosy i palenie.

Skuteczność metody jest bardzo duża. Po jednym zabiegu aż 90% uzależnionych rzuca palenie. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego, zaleca się wówczas skorzystać z jeszcze jednej sesji aby wzmocnić działanie terapii.

Rzeczą bardzo istotną, (dla osób zastanawiających się nad skorzystaniem z terapii), jest to że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalanych papierosów dziennie.

 
Na czym polega terapia i jak jest przeprowadzana?
Na budowę ludzkiego ciała składają się niezliczone ilości komórek, w których cały czas zachodzą reakcje chemiczne. Wszystkim przemianom w nich, towarzyszą drgania elektromagnetyczne. W trakcie palenia papierosa, zawarta w nim nikotyna wprowadza zaburzenia do tych drgań i powoduje zaburzenia fal harmonicznych. Terapia urządzeniem medycznym Sensitiv Imago zrównoważa zakłócone fale. Urządzenie przekazuje odwrócone fale o tej samej długości ale odwróconej fazie. Powodując, że przestajesz odczuwać potrzebę zapalenia papierosa.

 Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który umieszczony zostaje w aparacie Sensitiv Imago. Po uruchomieniu procesu terapeutycznego, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego. Terapia usuwania głodu nikotynowego jest bezbolesna, bezinwazyjna, bez skutków ubocznych.

Druga funkcja jaka zachodzi w organiźmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym po terapii należy wypić 1.5 l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Terapia Sensitiv Imago, jednocześnie pomaga odtruć organizm ze szkodliwych złogów nagromadzonych w nim w efekcie wdychania dymu papierosowego – Twoje zmysły smaku i węchu zaczną działać normalnie – układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się Twoja kondycja fizyczna.
 

Twój organizm ma duże zdolności do samooczyszczania i regenerowania.


Dlatego jeżeli w tym momencie rzucisz palenie to:

W ciągu 20 min
tętno obniży się oraz ciśnienie tętnicze krwi powróci do normy
w ciągu 8 godz.
poziom tlenu we krwi wzrośnie, a poziom tlenku węgla obniży się
w ciągu 24 godz.
ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego znacznie się zmniejszy
w ciągu 48 godz.
Twoje zmysły smaku i węchu zaczną działać normalnie
w ciągu 2 tyg. do 3 miesięcy
układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się Twoja kondycja fizyczna
w ciągu 1 do 9 miesięcy
wydolność układu oddechowego poprawi się, ustąpi kaszel, duszności, zmęczenie
po 1 roku
ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę
po 5 latach
ryzyko zachorowania na raka płuca, jamy ustnej i krtani, przełyku zmniejszy się o połowę; obniży się ryzyko wystąpienia udaru mózgu
po 10 latach
ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca będzie podobne jak u osoby nigdy niepalącej
po 15 latach
ryzyko zachorowania na raka płuca będzie podobne jak u osoby nigdy niepalącej.

 


Jak się przygotować?
należy zrezygnować z picia kawy na 2 godz. przed terapią,
przynosimy ze sobą jednego papierosa, który wypalamy na miejscu przed terapią.

Zalecenia po przeprowadzonej terapii
koniecznie należy wypić min. 1,5 litra niskozmineralizowanej, niegazowanej wody w celu wypłukania z organizmu nagromadzonych toksyn,
nie należy również spożywać alkoholu, mocnej kawy i herbaty,
należy mieć w pobliżu produkty pozwalające zająć ręce i usta np. guma do żucia (bez nikotyny),
pozbyć się papierosów, aby odruchowo nie sięgnąć po nie,
starać się zrelaksować, iść na spacer, wziąć odprężający prysznic,
poinformować wszystkich w swoim otoczeniu, że już nie palisz i żeby cię nikt nie częstował.

ponieważ organizm oczyszcza się z toksyn nikotynowych w pierwszych dniach po terapii, może pojawić się uczucie: suchości w gardle, metaliczny posmak, wzmożona potliwość, senność lub nasilony kaszel.

Najważniejszym  zadaniem po terapii, przy nieobecności głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt powinien utrzymać się bezterminowo.

Terapia nie zaburza działania leków. Można po niej prowadzić samochód.

- - - - - - - - - -