-

Likwidujemy patogeny (grzyby, bakterie, pasożyty, wirusy) w organiźmie metodą częstotliwościowo - rezonansową. Metoda ta wykorzystuje zjawisko aktywności elektrycznej poszczególnych komórek, zmiany częstotliwości oraz amplitudy pól elektromagnetycznych. Dzięki temu zjawisku istnieje możliwość oddziaływania na komórki człowieka oraz na komórki organizmów znajdujących się w naszym ciele. Zastosowanie zewnętrznych sygnałów o częstotliwościach rezonansowych mikroorganizmów powoduje ich rozpad co pozwala na zniesienie objawów chorobowych wywołanych przez patogeny.

Dlaczego terapia niszczy patogeny a nie wpływa negatywnie na ludzki organizm?

U człowieka można wyróżnić trzy typy sygnałów elektrycznych i elektromagnetycznych, są to:

aktywność mięśniowa,
aktywność bioelektryczna (układ nerwowy i mózg),
aktywność metaboliczna narządów (przemiana materii).

 
W przypadku mikroorganizmów występuje tylko aktywność metaboliczna. W procesie przemiany metabolicznej (czyli rozpadu związków i ich łączenia) uczestniczą naładowane cząsteczki (jony), cząstki spolaryzowane i dipole wody. W wyniku ruchu cząsteczek powstaje pole elektromagnetyczne, a nagromadzenie naładowanych cząsteczek stwarza potencjał elektryczny o określonym znaku.

Badacze zajmujący się zagadnieniami biorezonansu ustalili, że każda żywa istota generuje fale elektromagnetyczne o charakterystycznym spektrum częstotliwości. Jeśli wygenerujemy falę o częstotliwościach metabolicznych określonych patogenów, zakłócimy ich rytm życiowy, blokując pracę układów enzymatycznych i oddychania.

Częstotliwości rezonansowe pasożytów są zdecydowanie niższe (oscylujące od kilu do kilku tysięcy Hz) od częstotliwości człowieka (1 562 000 do 9 457 000 Hz), dzięki czemu nie zakłócają one naszych funkcji życiowych. Terapia ta pozwala na usunięcie mikroorganizmów znajdujących się nawet wewnątrz naszych komórek ciała bez szkody dla nas samych lub usuwanie pasożytów w jelitach bez szkody dla naszej flory bakteryjnej (jak to ma miejsce przy antybiotykoterapii).

 

 

 

Jak wspomóc efekty terapii

Pić dużo wody (pozwoli to nerkom na odpowiednią filtrację toksyn),
w trakcie terapii zrezygnować ze słodyczy,
w trakcie terapii zrezygnować z produktów mlecznych, które zwiększają ilość śluzu w organizmie i sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych


Ile trwa terapia

Jest to kwestia indywidualna, zależna od ilości patogenów, ich rodzaju, stanu narządów oraz sprawności organizmu w usuwaniu pasożytów i toksyn. Orientacyjnie terapia trwa 10 sesji (czas jednej sesji to około 1 godziny).

 

Przeciwwskazania do terapii

obecność rozrusznika serca,
ciąża,
stan ostrego pobudzenia psychicznego oraz przyjmowanie leków antydepresyjnych
nadpobudliwość psycho-ruchowa,
stan upojenia alkoholowego lub narkotycznego

 

 

LIKWIADACJA PATOGENÓW BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Teraz możesz także przeprowadzić terapię  likwidacji patogenów w domowym zaciszu. 

Jeśli nie masz czasu na przeprowadzenie terapii w gabinecir, możesz wypożyczyć generator i wykonać terapię samemu w domu.

Wypożyczając generator, zrobimy diagnostykę, ustalimy indywidualną terapię likwidacji mikroorganizmów tak, aby jak najbardziej efektywnie wykonać zabieg w domu. 

 

 

- - - - - - - - - -