-

Wyreguluj Organizm i Skutecznie Zapobiegaj Problemom

 

Urządzenie Sensitiv Imago wykazuje się 96% skutecznością w diagnozowaniu nieprawidłowości w organizmie, nawet zanim staną się one odczuwalne dla badanej osoby. To innowacyjne rozwiązanie pozwala jednak nie tylko na skuteczną diagnostykę, ale także na efektywną terapię wielu dolegliwości – nawet na bardzo wczesnym etapie ich rozwoju lub jeszcze zanim pojawią się pierwsze objawy.

 
Klucz do skuteczności: pełen obraz stanu organizmu


Sensitiv Imago pozwala na wykrywanie dolegliwości i nieprawidłowości już na etapie komórkowym. Dzięki temu, diagnozując organizm przy pomocy urządzenia, uzyskujemy kompleksową informację. Dysponując tak skuteczną i pełną wiedzą, możemy z kolei ukierunkować terapię precyzyjnie na te miejsca i obszary, które wymagają poprawy.


Urządzenie medyczne Sensitiv Imago zapewnia następujące, holistyczne metody terapeutyczne:

BRT (Body Restoration Technique)
Kompensacja Częstotliwości (Frequency Compensation)

Każda z tych metod posiada swoje zastosowania, a wszystkie uzupełniają się tworząc spójny pakiet terapeutyczny.

 
Kompensacja częstotliwości (Frequency Compensation)

Urządzenie do diagnostyki medycznej Sensitiv Imago wykorzystuje algorytmy biofizycznej kompensacji częstotliwości.
Metoda biofizyczna została wprowadzona przez Dr F. Morrel’a i E. Rashe’a, odpowiednio – lekarza i inżyniera, w Niemczech, w roku 1977.

Informatywny wpływ energii jest tym, co powoduje zmianę kondycji pacjenta w kierunku stanu doskonałego (informatywne wzorce miary zdrowego organizmu są zapisane w pamięci urządzenia).

Stan poprawy kondycji pacjenta można śledzić podczas sesji na monitorze, w czasie rzeczywistym. Leki chemiczne działają na objawy choroby, ale nie likwidują jej przyczyny. Czasem zastosowanie leków jest konieczne, ale tylko dzięki naturze możemy wyzdrowieć całkowicie. Ludzki organizm jest skomplikowanym, samoregulującym się systemem biologicznym, który tak jak wszystko w naturze, produkuje słabe wahania pola elektromagnetycznego. Wahania te regulują działanie wszystkich poziomów organizmu (subkomórkowe, komórkowe, organiczne i systemowe) i utrzymują go w prawidłowej kondycji. Kiedy procesy samoregulacyjne w organizmie zostają zakłócone, zaczynają powstawać i ulegają spiętrzeniu „nieprawidłowe”, patologiczne wahania pola elektromagnetycznego, prowadzące do rozwoju różnego rodzaju schorzeń. Obecnie, metoda kompensacji częstotliwości jest jedyną, całkowicie nową metodą terapii i profilaktyki, bez wykorzystania leków.
Kompensacja częstotliwości jest metodą, która działa dzięki wykorzystaniu wahań własnego pola elektromagnetycznego pacjenta. U podstaw tej metody leżą trzy zasady:

Wykorzystanie osobistych wahań elektromagnetycznych pacjenta
Rozdzielenie wahań elektromagnetycznych pacjenta na fizjologiczne (zdrowe) i patologiczne (zaburzone)
Inwersja i wytłumienie wahań patologicznych. Odbudowanie i wzmocnienie wahań fizjologicznych.

Efekt leczniczy uzyskuje się poprzez stymulację mechanizmów obronnych organizmu, wydalenie toksyn i toksycznych produktów metabolicznych, dezaktywację zakażeń, regenerację tkanek i stymulację procesów odbudowujących w organizmie.

Dzięki uniwersalnemu podejściu do eliminacji różnych jednostek chorobowych, a także maksymalnej indywidualizacji procesów leczenia, kompensacja częstotliwości zalecana jest w różnych przypadkach chronicznych .

Kompensacja częstotliwości ogranicza do minimum długość leczenia medykamentami, a w następnej kolejności umożliwia całkowite odstawienie leków chemicznych. Kompensacja częstotliwości stanowi połączenie nowoczesnych osiągnięć medycyny energetycznej, biofizyki i technologii komputerowych. Jest powszechnie stosowana w wielu krajach na świecie.


BRT (Body Restoration Technique)

Sensitiv Imago pozwala przeprowadzić testy i zastosować leczenie holistyczne na różnych poziomach organizmu, wraz z możliwością odnawiania funkcji komórkowych na głębokim poziomie funkcjonowania.

Pierwszy poziom terapii stanowi BRT: przeprowadzenie testu i leczenie – jest ono możliwe bezpośrednio na ograniczonych, głównie zmienionych strukturach. Aby to osiągnąć, „korytarz” działania zostaje ograniczony w programie Lifestreem przez terapeutę do określonej strefy, a proces leczenia dokonuje się wyłącznie przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych o odwróconym paśmie częstotliwości, w stosunku do emitowanej przez chore organy. Dzięki temu można uniknąć uszkodzenia tkanek, a jest to bardzo istotne, przy leczeniu całego organizmu. Przy tej metodzie uzyskujemy leczenie i odbudowanie komórek organów na głębokim poziomie. Stałe monitorowanie procesu terapii skutkuje uzyskaniem najbardziej efektywnych rezultatów. Wskaźniki są monitorowane w czasie rzeczywistym pod kątem zmian po każdej sesji leczniczej, a także po zakończeniu procesu testowania i terapii. Proces BRT pozwala zminimalizować występowanie mikroflory w danym organie, usunąć stan zapalny i odbudować uszkodzone funkcje organiczne.

Metoda kompensacji częstotliwości, przeprowadzana za pomocą urządzenia Sensitiv Imago, stanowi bardziej ogólny typ terapii na przestrzeni całego organu, dlatego występuje harmonizacja procesów po uderzeniu za pomocą BRT i wyleczenie wszystkich komórek w danym organie.

Postęp przeprowadzonej terapii można kontrolować na bieżąco na ekranie monitora.

 

Organy/tkanki, które należy poddać terapii BRT/FC wybiera Sensitiv Imago, na podstawie zaburzeń jakie zostały zidentyfikowane podczas przeprowadzonej diagnostyki.

 

Zarezerwuj wizytę już teraz klikając u góry strony w link REZERWACJA ON-LINE, albo zadzwoń i umów się na wizytę tel. 602 423 700 (w godz. 15-21)

- - - - - - - - - -