-

Grzyb candida albicans jest bardzo trudny do usunięcia dlatego należy korzystać z wielu metod włączając w to odżywianie. Ziół i preparatów przeciwgrzybicznych jest bardzo wiele ale i tak w każdym przypadku terapia trwa miesiącami i często obserwuje sie nawroty dolegliwości. Jest jednak dodatkowa metoda, która zacznie przyspiesza powrót do zdrowia a dodatkowo wzmacnia odporność przeciwko grzybom, zapobiegając ich ponownemu namnażaniu.

 

Dolegliwości natury neurologicznej, psychicznej
bezsenność, depresja, bóle głowy, brak koordynacji, alkoholizm, brak koncentracji, ciągłe zmęczenie, poranne zmęczenie po przebudzeniu, senność, mroczki przed oczami, inne dolegliwości wzrokowe, kłopoty w nauce i wychowaniu dzieci, kopanie podczas snu, skłonność do nadmiernej krytyki, brak cierpliwości, nerwowość i wybuchowość, poczucie zagrożenia, niepewność, łaknienie określonych pokarmów (słodycze, słodkie napoje, ciasto, białe pieczywo, produkty drożdżowe, piwo – pożywki Candidy), których zapotrzebowaniem potrafi sterować wpływając w niepoznany dotąd sposób na pracę mózgu.

Alergie i objawy autoimmunologiczne
Pokarmowe (szczególnie na mleko oraz produkty pszenne), skórne, astma, atopowe zapalenie skóry, sucha skóra, wykwity skórne, łuszczyca i pseudołuszczyca, wypadanie włosów.

Infekcje i zakażenia powiązane z Candidą
Bakterie i wirusy chorobotwórcze, a także pasożyty (szczególnie pierwotniaki) często żyją w symbiozie z Candidą. Do schorzeń i patogenów z nią współistniejących należą:
lupus (toczeń),
wirus Epstein-Barr,
Paciorkowce,
gronkowiec,
częste infekcje dróg oddechowych,
zapalenie zatok,
ciągłe odchrząkiwanie,
infekcje dróg moczowych i rodnych,
inwazje pasożytów (lamblioza, rzęsistkowica, toksoplazmoza).

Problemy z układem pokarmowym
bóle brzucha, wrzody żołądka i dwunastnicy, odbijanie się, zespół jelita drażliwego, niestrawność, częste wzdęcia i gazy niebędące bezpośrednim następstwem niewłaściwego posiłku, biegunki, zaparcia, hemoroidy i inne dolegliwości odbytu.

Inne dolegliwości
Spadek wagi, nadwaga, świąd pochwy, swędzenie odbytu i skóry, ubytek tkanki kostnej, biały język, nadmierne pocenie się, wrażliwość na perfumy, niedoczynność tarczycy, niska temperatura ciała, zaburzenia hormonalne, częste oddawanie moczu, wysoki poziom cukru we krwi, zaburzenia miesiączki, bezpłodność, hemoroidy, impotencja, zanik popędu płciowego, kłopoty z prostatą, zimne dłonie i stopy, ucisk w klatce piersiowej, brzydki zapach z ust lub samego ciała, kruche paznokcie.

 

Pomagamy zlikwidować 

candida albicans
candida crusei
candida parapsilosis, kefyr, tropicalis
candida glabratis
candida glabrata
grzybica pochwy
grzybica zatok
grzybica ucha
grzybica układu moczowego


Terapia polem magnetycznym przeciwko grzybom

Terapia polega na przekazywaniu organizmowi częstotliwości elektromagnetycznej, która likwiduje grzyba.
Do trucia grzyba służą odpowiednie preparaty i sprawdzają sie one doskonale. Jednak jak tylko go wytrujemy to on zaraz znowu sie rozwija! I tu terapia polem magnetycznym jest niezwykle pomocna. Co więcej, czasami jest tak, że mimo podawania ziół przeciwgrzybicznych ktoś w ogóle nie odczuwa efektu, co również jest wskazaniem do przeprowadzenia terapii. Terapia dodatkowo przyspiesza usuwanie zabitych grzybów z organizmu.

 

Jak wygląda zabieg przeciw candidzie

Słysząc o terapii falami elektromagnetycznymi możemy zastanawiać sie, czy jest to terapia bezbolesna i bezpieczna. I jak ona przebiega? Otóż zabiegi wykonuje sie za pomocą specjalnego aparatu, do którego podłączamy klienta za pomocą elektrod stopowych i ręcznych oraz pętli magnetycznej. Nie odczuwa sie praktycznie nic podczas terapii ponieważ impulsy są niezwykle delikatne, poniżej progu czuciowego. Zdarza sie jednak, że wrażliwe osoby odczuwają delikatne mrowienia lub ciepło. Nie jest to jednak w żadnej sposób bolesne. Jest także bezpieczne, ponieważ fale elektromagnetyczne o takich częstotliwościach wykazują sie wyraźnie terapeutycznymi właściwościami. Po terapii należy jednak pic więcej wody niegazowanej ponieważ terapia pobudza dodatkowo oczyszczanie organizmu i zainicjuje wyrzucanie toksyn do krwi skąd zostaną usunięte przez nerki i skórę.


Efekty

Przyjmowanie samych preparatów na candide może czasami zająć sporo czasu, zanim odczuje sie poprawę zdrowia. Dołączenie do tego zabiegów znacznie przyspiesza efekty. Candida jest takim przeciwnikiem, że trzeba w nią uderzać z każdej strony. Jak pokazuje praktyka, połączenie terapii z preparatami o właściwościach przeciwgrzybicznych daje bardzo dobre rezultaty. Są to metody uzupełniające się.

 

Zarezerwuj wizytę już teraz klikając u góry strony w link REZERWACJA ON-LINE, albo zadzwoń i umów się na wizytę tel. 602 423 700 (w godz. 15-21)

- - - - - - - - - -