-


więcej opinii znajdziesz na portalu znanylekarz.pl 

 

 

  Kamila Malinowska

 

Zdecydowałam się na sprawdzenie swojego organizmu pod kątem pasożytów, bo ciągle boli mnie głowa, kręcą stawy i ciągle czuję strach. Wynik: borelioza. Po 3 zabiegach na likwidację boreliozy nie bolą mnie już stawy, mam więcej energii i uczucie strachu zniknęło. Dalej kontynuuje zabiegi, mam nadzieje, że wyjdę z tego. Cieszę się, że tu trafiłam dzięki koleżance.

 

 

  Monika z Kętrzyna

 

Dostałam ulotkę i przyszłam z ciekawości.

Diagnostyka bardzo wiarygodna. Choruję na tarczycę i to mi powiedziano. Bardzo jestem mile zaskoczona dokładnością badania.

 

 

  Adam K. z Kętrzyna

 

Zgłosiłem się z problemami skórnymi.

Żaden lekarz mi nie pomógł.

Dopiero terapia w gabinecie terapii naturalnych mi pomogła.

Zniknęły wypryski. Gorąco dziękuje.

 

 

  Anna Nowak, Węgorzewo

 

Byłam już w różnych gabinetach, ale tutaj mają urządzenia medyczne do badań. Jakość usług bardzo wysoka a do tego wszystko w sterylnych warunkach.

 

 

  Krystyna z Giżycka

 

Dzięki badaniu całego organizmu dowiedziałam się, że mam poważne zmiany w wątrobie. Zrobiłam wyniki z krwi - nic nie wskazywało na to. Nie dawało mi to jednak spokoju.  Pan Piotr powiedział, że to tylko podejrzenie i może być to błąd aparatu. Zrobiłam USG i niestety koszmar się zaczął. Dzisaj jestem po biopsji i czekam na wynik. Mam nadzieje, że szybko wykryte zmiany można leczyć.  Będę wdzięczna jeśli nie opublikuje Pan mojego nazwiska. Pozdrawiam

 

 

  Irena Puciato

 

Miałam wykrytą przez lekarza borelioze. Żadne leki w tym antybiotyki nie pomogły na tyle abym nie odczuwała tej choroby. Zdecydowałam się przyjść po przeczytaniu reklamy w telewizji kablowej. Po 30 zabiegach moje wyniki na boreliozę są negatywne. Mam nadzieje, że rozprawiłam się z tą chorobą.

 

 

  Paweł Skolimowski

 

Nie palę już miesiąc po terapii. Co najważniejsze - Nie ciągnie mnie do nałogu. Dziękuję.

 

  Jacek Oleniuk

 

Terapię rozpocząłem ze względu na ciągle malejące wartości białych krwinek w wynikach badań krwi: od 3,8,  następnie po 6 miesiącach 3,10 a po roku spadły mi do 2,9. Czułem się ciągle zmęczony, ciągle się przeziębiałem i bolały mnie stawy, brzuch w końcu ból pojawił się też w prawym boku. Ponadto miałem podwyższony cholesterol całkowity ponad 220 a LDL 131 i pomimo unikania tłustych i ciężkostrawnych potraw ciągle utrzymywał się na poziomie powyżej 200. 

Tuż po przeprowadzonej terapii krwinki białe wzrosły do wartości 3,4 a cholesterol całkowity spadł do 134 (w tym LDL do 66). Nie czuję już ciągłego zmęczenia, ponadto przestały mnie też boleć stawy, brzuch i przeszły bóle w prawym boku. Czuję się zdecydowanie lepiej. 

Dziękuję!

Jacek

 

 

  Agnieszka Zadrożna

 

Zgłosiłam się z chorą tarczycą. Zdiagnozowana nadczynność. Ciągle się pociłam, drżały mi ręce oraz ciągłe duszności. Zobaczyłam reklamę gabinetu w telewizji kablowej i postanowiłam zaryzykować, a nóż mi pomoże. Pan Piotr wykonał badanie aby sprawdzić jak ta tarczyca wygląda. Wynik potwierdził tylko to co już wiedziałam od lekarza: poważne zaburzenia w tarczycy. Zdecydowałam się coś z tym zrobić. Po serii zabiegów, potliwość ustępowała z dnia na dzień, już tak  się nie męcze, duszności ustąpiły. Lekarz endokrynolog jest zaskoczony wynikami badań tarczycowych bo się polepszyły. Lekarz twierdzi, że to nie możliwe bo tarczycy nigdy się nie wyleczy.  Jestem w ciągłym  kontakcie z Gabinetem Terapii Naturalnych. Dziękuje za pokazanie mi, że czasami warto zrobić coś więcej dla  siebie.

 

 

  Krystyna Poznańska, Morąg

 

Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz pomocy Pana Piotra. Rozjaśniło mi się wiele spraw zdrowotnych.

 

 

  Anna, Olsztyn

 

Dzięki znajomej znalazłam się w gabinecie. Krótko mówiąc mam problemy z wątrobą. Wyniki enzymów wątrobowych jak zgłosiłam się do Pana Piotra były znacznie ponad normę. Po serii 20 zabiegów wyniki ASP i ALT są w normie. Nie wierzyłam, że jakieś urządzenie jest w stanie wpłynąć na moje zdrowie. Jestem bardzo mile zaskoczona.

 

 

  Tadeusz

 

Od 4 miesięcy po zrobieniu terapii nikotynowej NIE PALĘ. Polecam tą terapię.

 

  Monika, Kętrzyn

 

Po długiej walce ze służbą zdrowia i braku diagnozy postanowiłam skorzystać z diagnostyki komputerowej. Pokazały się zaburzenia narządów, które są bardzo osłabione oraz wykryto glistę, która nie wyszła nigdy w badaniach. Zaproponowano mi terapię na te organy oraz na usunięcie glisty. Po zabiegach poczułam znaczną poprawę. Teraz przeprowadzam pełną detoksykację organizmu.

 

 

  Katarzyna Muraszko

 

Zgłosiłam się z synkiem ponieważ miał ciągle bóle brzucha i pochłaniał słodycze. Wcześniej zdiagnozowano u niego astmę. Badanie wykazało zaawansowaną grzybice candide. Teraz jestesmy w trakcie terapii.

 

 

 

  Teresa Wawrzyniak

 

jestem bardzo zadowolona z zabiegów na sensitivie, nie wierzyłam, że po 16 latach palenia mogę z tym skończyć, a czułam to już po pierwszym zabiegu. nigdy nie wierzyłam w super środki lub "gabinety medycyny naturalnej", ale to naprawdę zadziałało. Bardzo dziękuję. Teresa

 

 

 

  Małgorzata Wołyniec

 

Planowałam kolejny wyjazd do Warszawy, aby skorzystać z terapii. Pewnego dnia znalazłam ulotkę w aptece. bardzo się ucieszyłam, ze gabinet znajduje się zaledwie 19 km od mojego miejsca zamieszkania. Nie czekałam długo, następnego dnia zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Jestem w trakcie terapii, czuję się lepiej. Pan Piotr jest profesjonalistą w tym co robi. Posiada ogromną wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce. Serdecznie dziękuję.

 

 

  Krzysztof, Mrągowo

 

Do gabinetu trafiłem z polecenia koleżanki. Zdecydowałem się na sprawdzenie pasożytów. Wcześniej robiłem już badania i wiedziałem co we mnie siedzi ale chciałem sprawdzić czy po terapii ziołami udało mi się oczyścić z nieproszonych gości. Badanie niestety potwierdziło nadal obecność pasożytów. Zdecydowałem się na terapie i po kilku zabiegach poczułem się lepiej, choć nie od razu. Na początku poczułem się ospały i zmęczony ale później przeszło i teraz jest już dobrze. Część problemów już zniknęła i mam wielką nadzieję że reszta też zniknie jak zakończę zaleconą terapie. Naprawdę polecam.

 

 

  Katarzyna, Orzysz

 

Chciałam podziękować za pomoc przy leczeniu zapalenia żołądka.
Dzięki przeprowadzonej terapii przez Pana Piotra przyczyna, która to spowodowała została wyeliminowana.
Bakterie zostały zabite, po tym detoksykacja a następnie terapia przeciw zapaleniowa.
Po terapii byłam kolejny raz na gastroskopii i wszystko jest w porządku.
Zdecydowanie polecam wszystkim zabiegi u Pana Piotra.

 

 

  Marek

 

Nie palę już 4 miesiąc po odczulaniu.

 

  Izabella

 

Byłam na teście boreliozy. Na szczęście nic nie wyszło :-). Bałam się bo wyciągałam kleszcza u mojego pieska i mogłam się zarazić. Znaleziono za to bakterie, powodujące zapalenie pęcherza moczowego (na co się obecnie leczę antybiotykiem). Jak tabletki nie pomogą to przyjdę na terapię.  Polecam!

 

 

  Marlena Kozłowska

 

Przyjechałam specjalnie z drugiego końca Polski na badanie urządzeniem Sensitiv Imago. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona trafnością tego badania. Wiele o tym urządzeniu czytałam w internecie.  Każdy organ został zbadany a to co w nim nie tak zobaczyłam na ekranie telewizora. Mam poważne problemy z wątrobą i to się potwierdziło. Poznałam również prawdopodobną przyczynę - motylica wątrobowa. Obecność została potwierdzona trzykrotnym testem urządzeniem fscan. Nie mogę skorzystać niestety z terapii bo jest to seria zabiegów a ja nie jestem stąd. Będę szukać pomocy w swoim mieście.

 

 

  Wdzięczna A.

 

Mam zdiagnozowaną przez lekarza boreliozę oraz neouroboreliozę.
Leczę sie od 2 miesięcy u Pana Piotra na aparacie fscan.
Po kilku wizytach prawie całkowicie zniknęły ostre objawy neurologiczne. Czekam co będzie dalej.
Jestem bardzo Panu wdzięczna za pomoc.

 

 

  Hanna z Orzysza

 

Pan Piotr to świetny specjalista, miły, uczynny, konkretny. Bardzo zaangażowany w pracę. Super podejście do pacjenta i bardzo duża wiedza. Bardzo profesjonalnie wykonuje zaleconą terapię. W gabinecie panuje doskonała atmosfera. Od sierpnia korzystam z terapii i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam Gabinet Terapii Naturalnych w Kętrzynie.
Hanna z Orzysza

 

 

 

- - - - - - - - - -